چند بارم خواستم زنگ بزنم یکی باهام بیاد ولی بیخیال شدم

امتحان‌هایم دیروز تمام شدند. انگار زندگی دوباره‌ای برای زیستن به من داده‌اند که نمی‌دانم با آن چه کنم٬ راستش همهء کارهایی را که دلم می‌خواست بین امتحان‌ها انجام دادم. اصولا زمان امتحانات فرصت مناسبی برای شکوفا شدن تمام استعدادها و کشف تمام خواسته‌ّایی که آدم از زندگی دارد.

امروز ولی مانده‌ بودم که چه بکنم. همیشه دلم‌ می‌خواست که تنها به سینما بروم. یادم نمی‌آید تا قبل از امروز این کار را کرده بودم یا نه. ولی با خودم گفتم فرصت مناسب است. می‌خواستم به یکی از سینماهای مرکز شهر بروم ولی با خودم گفتم در این هوای آلوده بهتر است همین چند روز تعطیلی را لااقل از آنجا دور باشم. یک سینما نزدیک‌ خانهء ما بود که تا به حال نرفته بودم. گفتم بروم آنجا. از خانه تا برسم به سینما حدود یک ربع طول کشید و سینما هم بسیار خلوت بود و بسیار بسیار بسیار لذت بردم.

تازه دارم یاد می‌گیرم که چه قدر با خودم بودن لذت بخش است.

راستی فیلمی که دیدم "بی خود و بی جهت" بود.  

/ 3 نظر / 19 بازدید
سارا

سلام نگو از وقت امتحانااات ...

شاهرخ سروری

سلام مهربان نفس بکش و زندگی کنی خسته نباشید بانو تنهایی ام دیروز می گفت : لهجه عشق گرفته ام بس که با تو زیسته ام مرا در آغوش بگیر دلم یک بغل خاطره می خواهد

سندباد

سلام خسته نباشین امتحاناتون تموم شد ، امیدوارم نتیجه شون هم خوب باشه یه نگاه سریع به وبتون انداختن و دلم خواست چن تا پستشو یخونم . خوشم اومد :) موفق و شاد باشین آییی منم همین طوری وقتی سرم شلوغه و مثلا امتحان دارمهمیشه کلی ایده میاد تو ذهنم از مسافرت به فضا گرفته تا خونه تکونی ! اصن انگار خیلی می چسبه لامصصب :)) این فیلمو که گفتین خیلی دلم می خواد ببینم ولی معمولا نمیرم سینما . همیشه صبر یم کنم فیلما رو تو شبکۀ خانگی چخش کنن و می خرمشون و میارم خونه می بینم چجوری بود فیلمش ؟ خوب بود ؟ از عبدالرضا کاهانیه درسته ؟