گاهی دلم می‌خواهد کسی باشد که بنشیند و به تمام حرف‌هایم گوش بدهد٬منظورم این است که واقعا گوش بدهد٬ وگرنه هر موجود بی‌جانی می‌تواند ساعت‌ها بدون هیچ سخنی کنار من بنشیند و مثلا به حرف‌هایم گوش دهد.

خودم در زندگی زیاد به حرف‌های دیگران گوش‌ داده‌ام( یا حداقل این طور فکر می‌کنم!). دوست‌هایم بیشتر هنگامی که سختی ای در زندگی‌شان داشته باشند دلشان می‌خواهند که حرف بزنند و درد دل کنند.

تازگی‌ها اینقدر افکار عجیب و غریب داشته ام که فکر می‌کنم یکی از غیرعادی ترین آدم‌ها روی کرهء زمین هستم. دلم می خواهد بدانم مردم عادی چه‌طور فکر می‌کنند.

من می‌ترسم که با آدم‌ها حرف یزنم٬ یا نمی‌خواهم٬ یا چیزی درونم نمی‌خواهد. با خودم می‌گویم مردم یا دوستانم چه علاقه‌ای به شنیدن حرف‌های من دارند؟ یا مگر مشکل‌های خودشان کم است که بخواهند به مشکل‌های من گوش بدهند؟

من آن‌قدر پول ندارم که هر بار که داشتم از حرف لبریز می‌شدم بروم پیش روانشناس یا مشاور یا هر موجود دیگری که به حرف‌های من گوش بدهد. اگر هم داشتم آن موجود نمی‌خواست به حرف‌های من راجع به این که دیروز در سینما چه اتفاقی افتاد با نظرم راجع به آخرین کتابی که خواندم چه بود را گوش بدهد.

من حتی چند روز با خودم کلنجار رفتم که این چند خط را اینجا بنویسم٬ آدم‌های زیادی اینجا را نمی‌خوانند ولی من حتی از نوشتن حرف‌هایم در وبلاگ خودم می‌ترسم.

من یکی از این روزها از حرف می‌ترکم

/ 18 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شاهرخ سروری

شانه به شانه ی خاطراتم در جشن جنوبی چشمانت سرخ می رقصم با ساز غریبی که می گیری از غم جرقه می سازم از "کِل" طوفان

parinaz

منم الان خیلی احساس تنهایی میکنم کسایی هستند که حرفامو بشنوند ولی درکم نمی کنند یکی از شعر های شاهرخ هم خیلی قشنگه

شاهرخ سروری

25اردیبهشت روز نکوداشت فردوسی بزرگ گرامی باد شاهنامه شناسنامه و هویت ملی ایرانیان است چو ایران نباشد تن من مباد

شاهرخ سروری

28 اردیبهشت سالروز نکوداشت خیام بزرگ گرامی باد آنجا که گل ، دل می شود

شاهرخ سروری

اگر شخصی رفتگر نامیده می شود، باید همانگونه خیابان ها و معابررا جارو کند که میکل آنژ نقاشی می کرد و شکسپیر شعر می سرود. او باید آنگونه خیابان ها را جارو کند که تمامی موجودات زمینی وآسمانی مکثی کنند و بگویند اینجا رفتگری کار می کند که کارش را خوب انجام می دهد مارتین لوتر کینگ

شاهرخ سروری

ماه می تابد می تابد ماه بر سطرها بر کلمات از تو عطری بر می خیزد در شب که ماه را مست می کند و مرا دلتنگ ! "علی هوشمند"

شاهرخ سروری

همصدا با نخل های سوخته مجموعه شعر سیدمحمدرضا هاشمی زاده باید تو را به شور لبانت غزل کنم شیرینی طراوت ضرب المثل کنم یک ذره از حلاوت لب های غنچه ات بردارم و نهایت شهد عسل کنم

شاهرخ سروری

*مجموعه شعر* (عاشقت که نبودم) "غلامرضا کرمی" عاشقت که نبودم دنیا زشت بود یقه ی جانم چرکین و رها در باد عاشقت که شدم برهنه شدم از خویش تمام راز جهان در برهنگی چشمانت رنگ باخت

شاهرخ سروری

کج ابرو ، کج نشین کج کلاهی بلندا راست قد قرص ماهی خجالت می کشم از بس قشنگی بیاندازم تو را حتا نگاهی "شهراد"