دوستی

باکتری‌ها را در محیط کشت مناسب خودشان پرورش می‌دهند و من یک محیط کشت مناسب برای غم و غصه هستم.

یعنی باید تمام مدت با تمام وجود مراقب خودم باشم که چیزی خاطرم را مکدر نکند. یکی دو هفته پیش ولی هرچه سعی می‌کردم نمی‌شد. البته برای من چیز تازه ای نبود٬ ولی تکراری بودنش دلیلی برای دست کشیدن من از تلاش نمی‌شد.

به این پست برخودم٬ که در به کسانی که احساس افسردگی می‌کنند توصیه شده بود اگر نمی‌توانید خودتان را شاد کنید٬ بیایید دیگران را شاد کنید و از خدا بخواهید شما را شاد کند. سعی کردم به توصیه گیس‌گلابتون عمل کنم. 

الان اتفاقی افتاد که حس بسیار خوبی به من داد٬ دلم خواست این حس را ثبت کنم.

امروز به اسمی برخودم که شبیه اسم دوستی بود که تنها یک بار دیده بودمش٬ فرصتی برای گذران وقت بیشتر با هم نداشتیم٬ موضوع مشترکی هم. آشنای مشترکی هم نبود که بهانه‌ای بشود برای دیدار مجدد. برایش پیام کوتاهی فرستادم.

پاسخی که داد بی اندازه خوشحالم کرد. علاوه بر حس خوبی در پیامش پنهان بود٬ به بهترین روش از واژه‌ها استفاده کرده بود٬ از شعر کمک گرفته بود و چیزی را که خودم با چند جمله ساده تهیه می کردم در قالب یک اثر هنری زیبا به من هدیه داد.

نمی‌توانم به هیچ طریقی بفهمم که دوست یاد شده چه‌قدر از احوال‌پرسی ساده من خوشحال شده٬ ولی پاسخی که من دریافت کردم٬ من را در حس خوبی غوطه‌ور ساخت.

چرخ خیاطی را هم هنوز ندادم برای تعمیر.

/ 6 نظر / 24 بازدید
nazi51

سلام درآمد واقعی در منزل http://pcobux.pcomoney.com/?r=nazi51 معجزه ای در صنعت پی تی سی ایران درآمد باورنکردنی میدونم خیلی از شماها با سایت های کلیکی آشنایی دارید و با بعضی از آنها هم چه مشکلاتی که ندارید.اما میخوام یه سایت کلیکی بی نظیر که هر آدم بی پول و بیکاری مثل من آرزوشو داشت به شما معرفی کنم. این سایت کلیکی یه سایت کاملا متفاوت از نظر درآمد هست به دلایل زیر: درآمدی تا 500 تومان برای هر عضویت درآمدی تا 100 تومان برای هر کلیک درآمدی تا 40 تومان برای هر کلیک زیرمجموعه جزئیات و اطلاعات دقیق ارتقاء عضویت دلخواه با کمترین هزینه درآمدزایی مختلف پرداخت سریع و آنلاین و... لینک ثبت نام ......................... http://pcobux.pcomoney.com/?r=nazi51 تازه با درامد بسیار بالا , نرخ ارتقای باور نکردنی ای دارد فقط با 29000 تومان عضویت طلایی میخرید. در عضویت طلایی ارزش کلیک هر زیرمجموعه 40 تومنه. تعداد زیرمجموعه اجاره ای 10000 نفر . واقعا بی نظیره تا حالا این شرایط بی نظیر در هیچ سایت کلیکی مشاهده نشده . اسپانسر بسیار قوی یعنی نماینده رس

لیلا

خوشی ها می تونه خیلی ساده بدست میاد. فقط باید دیدشون :)

شاهــــــــــــــــــــــــــرخ

سلام در پس هر واژه،کتاب قطوری از احساس نهفته است این است که می گوید: چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید یا چشم دل باز کن که جان بینی آنچه نادیدنی ســــت آن بینی فردا راس ساعت 8 صبح برای تعمییر چرخ خیاطی اقدام کنید در ضمن بافتنی رو هم که خیلی دوست دارید ادامه بدید

شاهرخ سروری

مست شد... خواست که ساغر شکند! عهد شکست... فرق پیمانه و پیمان ز کجا داند، مست...

Amir

آیا به دنبال راهی مطمئن جهت کسب درآمد از اینترنت هستید؟ به چه قدر درآمد ماهیانه فکر می کنید؟ ما به شما پیشنهاد می کنیم که به جمع 16000 نفری بازاریابان باشگاه فروشندگان برتر ایرانی بپیوندید. با عضویت در این باشگاه و خرید نرم افزار انحصاری بازاریابی mci5 به درآمد عالی در ماه برسید. http://www.mci5.com/index.php?refid=3302